Treening, toit ja
 terevis beebiootel

Egle Eller-Nabi, IFBB bikiinifitnessi profivõistleja ja treener, annab parktilisi nõuandeid kuidas raseduse ajal treenida, toituda ja hoida oma ja kõhubeebi tervist.

«Kaks triipu testiribal või pulseeriv väike täpike, mis arstikabinetis ekraanilt sulle juba naeratab, on selge märk sellest, et trenni teed nüüd mitte enam üksi. Ning nüüd on sinu treeningutel ainult üks eesmärk – olla terve ja tuua ilmale terve ja tugev laps.»

Raamatu sisu

Raamatu sisu lühitutvustus

Jõusaali treening

Kodune treening

Venitused

Toitumine

Retseptid ja soovitused

Naistearsti ja füsioterapeudi soovitused

Alles mõne aja eest vaadati treenivat rasedat hukkamõistva pilguga, kuid teadlikkus on viimastel aastatel küllaltki tõusnud ning kõhubeebiga treenijad polegi teab mis imenähtus enam. Olles beebiootel, ei tähenda see loobumist oma treeningutest – rasedus on naise loomulik füsioloogiline seisund ning tuleb vaid teatud korrektuure teha, kuulates oma keha ja konsulteerides ämmaemandaga, sest sinu peamine eesmärk on tuua ilmale terve laps ja olla ise ka terve.

Minu kliendid küsivad ja mulle tuleb pidevalt palju kirju samade küsimustega – kas ja kuidas tohib treenida raseduse ajal, seetõttu koostasin just lapseootel emadele vastavad treeningkavad nii jõusaalis kui ka kodus treenimiseks ning lisatud on ka pikem jutuajamine juhtiva naistearsti Ivo Saarmaga ja füsioterapeudi Signe Hünnineniga Fertilitase kliinikust. Lisaks leiad toitumisalaseid soovitusi ja retsepte – tervislik toitumine beebiootel on vastutus kahe eest!

Egle Eller-Nabi

Olen olnud aktiivne kogu oma elu, ka esimese raseduse ajal tegin trenni ja korraldasin spordivõistluseid ning seetõttu ei näe ma ühtegi põhjust, miks peaksin rasedusega loobuma oma lemmiktegevustest.

Kuna olen bikiinifitnessi profivõistleja, siis keha vormishoidmine on minu töö ning mõtlen sellele ka raseduse ajal – minu treeningute eesmärk on muidugi eelkõige lihasmassi säilitamine ja peamine on fookus on minu ja lapse tervisel, kuid siisiki pingutan vastavat enesetundele, et kehale piisav koormus anda.

 

Osta raamat

Tutvu tasuta või osta mõne klikiga kas lühem või täispikk versioon.

Tasuta
tutvstus

Lühiülevaade raamatust

Tasuta

Tutvu sisuga

Raamatu
lühiversioon

Treening, toit ja tervis (ei sisalda treeningvideoid)

€14.9

Osta

Raamatu täisversioon

Treening, toit ja tervis (kõik videod ja boonuskava)

€19.9

Osta