Image
28.11.2018

FITBODY CHALLENGE EGLE NABIGAJuba 4. jaanuaril läheb käima 12-nädalane programm “Fitbody Challenge”, mis annab ideaalse võimaluse leida motivatsiooni oma tervislike uusaasta lubaduste täitmiseks.

Keda võiks projekt eelkõige kõnetada?
See projekt on suunatud tavatreenijale, kes on juba mõnda aega jõusaalis käimisesse oma aega panustanud. Kui teed hantlil ning kangil hõlpsasti vahet ja tunned, et sooviksid oma treeningud ning vormi viia kiirelt edasi uuele tasemele, siis võta julgelt ühendust.
Mida projekt sisaldab?
* Projektis osalejad saavad kõik individuaalse treening- ning toitumiskava
* Projekti osalemistasusse on sisse arvestatud kolme kuu sissepääs spordiklubisse Sparta (treeninguid võib läbi viia ka mujal klubides, kui osalejal ilmneb selleks soov)
* Iga neljapäevane ühistreening Sparta spordiklubis
* Iganädalane individuaalne tagasiside andmine, mille eesmärgiks on olla kursis teie edasiminekutega ning jagada nõuandeid, kuidas teekonda vähemalt sama efektiivselt jätkata

Kuidas erineb see projekt teistest omataolistest?
Esiteks on see üles ehitatud maailmakuulsa treeneri Charles R. Poliquini õpetustele ja treeningmeetoditele. Tema näol oli tegemist ühe tuntuima ja edukaima fitnesstreeneriga maailmas, kes tegeles aastakümneid nii tavatreenerite kui ka tippsportlaste suurepärasesse vormi viimisega.
Teiseks on tegemist omanäolise fitness-projektiga, mille eesmärk on viia inimese vorm kiirelt uuele tasemele. Olen kõigi osavõtjate jaoks kolme kuu jooksul olemas, liigume väikeses grupis, mis tähendab, et ei pea muretsema, et keegi jääks tähelepanuta.
Üks projekti eesmärkidest on ka see, et inimene õpiks selle käigus ise oma toitumist paremini reguleerima ja oma keha vajadustest aru saama. Lisaks sellele, et on võimalus viia oma füüsiline vorm uuele tasemele, saab juurde ka kogemuse, paika suuna ning uut motivatsiooni edaspidiseks tulevikuks.

Mida projektis osalejat ees ootab?
Projekt algab sissejuhatava koolitusseminariga, mille läbivateks teemadeks on toitumine, treening, elustiil, kaalulangetus ja fitnessi vorm. Kõigi osalejatega toimub esmane personaalkohtumine, mille põhjal koostatakse toitumis- ning treeningkava ja mõõdetakse kehaanalüüs Metabolic Analytics meetodiga, (tegemist on meetodiga, kus mõõdetakse keha rasvkude 14 punktist ja tulemused lähevad vastavasse algoritmi, mille alusel kujundatakse ainevahetuse hormonaalprofiil) saamaks kätte võimalikult täpne hetkevorm. Treeningkavade koostamisel võetakse aluseks uudset treeninkavade koostamismeetodit Braverman testi, mis baseerub neurotransmitteri-profiilil.

Miks liituda just grupiprojektiga?
Grupis ühise eesmärgi suunas liikumine on väga huvitav just selle poolest, et kõik on küll erinevad inimesed individuaalsete programmidega, kuid neid seob ühine eesmärk ja tahe. Grupis tegutsemine, jagamine ning selle üldine energia aitab kaasa enesemotivatsiooni säilitamisel. Sinu kõrval on samade eesmärkidega naised, kelle mõtted ning ideed ühtivad sinu omadega ja raskematel hetkedel, kui motivatsiooni jääb puudu, leiad sisemist jõudu edasiminekuks just oma grupikaaslastest. Ja loomulikult koostegemise rõõm, mis kaasneb iga grupiliikumisega.
Antud projekt lõppeb ühise fotosessiooniga ja lisaboonuseks on kõigile osalejatele palju toredaid motiveerivaid kingitusi minu erinevate koostööpartnerite poolt.
Innustan kõiki huvilisi kiirelt reageerima, kuna kohtade arv on limiteeritud!

FITBODYCHALLtr-01 copy

 

Soodushind registreerudes enne 15.12.2018 3 kuu eest on 450 eurot. (Sparta liikmetele 400 eurot). Hind alates 16.12.2018 510 eurot (Sparta liikmele 460 eurot)
Registreerimiseks saada oma sooviavaldus: info@fitbody.ee