Image
29.09.2017

Püsimeik – kui tahad trennis hea välja näha! 

 

Miamis viibides tõdesin, et naised näevad kaunid välja ka rannapromenaadil joostes või ookeanis surfates. Olen mitmekordne Eesti meister pikmaajooksus ja tean, et trenni tehes läheb tavaline makeup laiali, kulub ebaühtlaselt maha ja kogu treeningu vältel hea välja näha on võimatu.

Meigitult trenni teha pole nahale hea ja soovitatav on meik enne trenni maha võtta, sest see imendub naha pooridesse, poorid ummistuvad ning nahk vajab rohkem hooldust.

Miamis ja Los Angeleses on palju püsimeigistuudioid ning püsimeik väga populaarne. Los Angelesest tulevad meile kõik uued ilutrendid - ka püsimeiki on tehtud ja püsimeigitööstuses kasutatavaid vahendeid arendatud USA-s juba aastakümneid ja  paljudel tippsportlastel  (näiteks Jade Johnson, Lindsey Vonn), näitlejatel/lauljatel (näiteks Victoria Beckham, Meagan Good) on püsimeik.

Tänaseks on ka minul Viimsis oma püsimeigistuudio Pink Beauty ja järgitavad püsimeigitrendid, millega ma ka 2017 kohapeal tutvumas käisin, on Los Angelesest. Kasutan oma töös Californiast tarnitud kvaliteetseid ning nahasõbralikke pigmente, et tagada kauapüsiv ning ohutu lõpptulemus.

Sigrid Valdre

www.pinkbeauty.eu

ARTIKKEL ON TASUTA

 

 

Reklaam

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastane digitellimus

19.90 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!