Image
29.09.2017

Saledam siluettKui oled teel saledama kehavormi poole ja langetad kaalu, on väga oluline aidata kehal vabaneda jääkainetest, mis liigsete kilode või tselluliidimügarikena su keha koormavad.  VictoryStyle&Tan salongis saab nautida nüüd kaks-ühes kehahoolitsust, milles on ühendatud võimas looduslike õliekstraktide ja Surnumeremuda vägi ning käsitsi tehtav lümfiringet stimuleeriv massaaž. Erineva koostisega kehamähised, mis hoolituses käigus avaldavad su kehale aktiivset toimet, avavad naharakud, ergutavad vereringet ning mõjutavad isegi nahaaluse koe rasvarakke.

Lümfiringet stimuleeriv massaaž aga aitab paremini väljutada jääkained – eesmärk on toksiinid liikuma saada ja väljutada, millega saavutatakse silmnähtavad tulemused ka ühe protseduuriga. Käsitsi tehtav tselluliidimassaaž on üks efektiivsematest ja ohutumatest meetoditest, sest liiga tugev mehhaaniline massaaž võib lümfisüsteemi hoopis kahjustada. 

SALANIPP: proovi orgaanilist spreipäevitust - päevitunud jume teeb keha visuaalselt saledamaks!

Tutvu rohkem

ARTIKKEL ON TASUTA

 

Reklaam

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastane digitellimus

19.90 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!