Image
17.11.2018

Egle Nabi - HARDCORE JÕUSAALISEgle Nabi murrab end peale lapsepuhkust taas mainekatele profivõistlustele! Bikiinifitnessi võistleja keha on graatsiline ja oma saleduses justkui habras, kuid profivõistleja treening on jõuline ja karm ning nõuab suurt vastupidavust ja sooritusvõimet. Kui oled juba kogemustega treenija, on see kava sulle kontimööda, algajatele antud soovitused teevad kava ka vähemkogenule võimetekohaseks.

Egle Nabi on Eesti esimene ja ainus bikiinifitnessi profiliiga võistleja, kes on tegevtreener, toitumisnõustaja ning professionaalne modell. Egle teekond võistlusfitnessi algas kümne aasta eest – need aastad olid pidev tähelend kohalikust fitnessmodelli võistlusest maailma mainekama profivõistluseni Mr. Olympia.  Nüüd, peale teise lapse sündi, naaseb Egle tagasi võistluslavale ning tema ettevalmistus on karmim kui varem. 

“Ma hoian end alati heas vormis, sest olen tegevmodell ning treener ja ka tervislikkuse mõttes ei luba ma endale suuri kaalukõikumisi,” selgitab Egle. “Kuid lavavorm ja hea vorm on väga erinevad mõisted ning lavavorm tähendab eelkõige suuremat ja kuivemat lihasmassi, mida võistluste väliselt on kehal lihtsalt koormav hoida ja teenindada,” lisab ta.  Egle keskendub on treeningus eelkõige lihasarengule, sest rasv sulab sellise hardcore-koormuse juures lihtsalt iseenesest.  “Oluliseks muutub toitumine ja puhkus,  kuna lihastreening on lisaks suurele kalorikulule ka lihastele suur koormus, ning tuleb anda kehale piisav aeg ja võimalused enda korda tegemiseks – tervislik ja täisväärtuslik toitumine, piisav uni, kosutus kehale sauna või massaažiga ning vaimule mõne meeldiva lugemise või kogemusega. Kõik eluvaldkonnad on tähtsad ning kui keskendud kindlale eesmärgile, tead täpselt, mis on sinu jaoks tähtis ja mille jätad kas ära või lükkad edasi, teed palju targemad valikud nii toidus kui tegevustes,” ütleb Egle.

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastane digitellimus

19.90 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!