Image
26.08.2018

Praktika: muudame mõtteviisiMõtteviisi ja harjumuste muutmisele kutsuvad üles nii arvukad mõtteterad sotsiaalmeedias kui ka tuntud elustiiligurud, kui tahetakse oma eluviisi muuta. Ka meie ajakirja lehekülgedel on olnud juttu mõttejõust kui võluväest, mis aitab unistused eesmärgiks muuta. Teoorias tundub see skeem lihtne ja selge olema, praktikas aga jõuavad edasi vähesed. Kuidas muuta oma sisemist mina ja õpetada talle uusi trikke, et siis juba ühendjõuna kangutada enda küljest lahti vana mõtte- ja käitumismuster. Siit leiad viis tõhusat õpetust ja kümme igapäevanippi, et olla tegusam, tõhusam ja rõõmsam!

Su mõttemaailma ja sellest tulenevat käitumismustrit mõjutavad paljud tegurid, millest osa tulevad kaasa lapsepõlvest ning osa kujuneb elu jooksul välisfaktorite mõjul. Kuid see ei tähendada, et sul tuleb sellega leppida. San Francisco California ülikooli emeriitprofessori ja neuroteadlase Michael Merzenichi sõnul inimaju areneb ja muutub pidevalt, vanusest ja arengutasemest olenemata. Ehk see, et vana koer uusi trikke ei õpi, ei vasta tegelikkuses tõele ning on teaduslikult kummutatud. Kui sul on tõeline soov oma eluviisi muuta, siis asu tegudele – kõik on kinni sinu… ajus!

 

5 PRAKTILIST ÕPETUST

  1. MUUDA HOIAKUT “MUL POLE TREENINGUTEKS AEGA”

Üks levinumaid veendumusi naiste seas on see, et täisväärtuslik treening võtab pea 2-3 tundi aega – koos mineku, tuleku ja riietusruumis veedetud ajaga, ning kui seda aega pole, siis pole ka mõtet üldse trenni minna. On!

 

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastatellimus

39.70 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!