Image
28.05.2017

Suvist motivatsiooniProovi suvel midagi uut! Näiteks matkamist või orienteerumist – pane matkakotti kindlasti need asjad: kaart ja võrguühenduseta GPS seade, vähemalt kaks liitrit vett, toidupoolist, nokamüts ja telefoni tagavaraaku.

Naised on palju vastupidavamad kui mehed ning ilmselt selle faktiga me sind ei üllata. Spordimeditsiini teadlased selgitasid uurimistöö käigus välja, et

110kilomeetrises ultra-mägijooksus osalenud naistel oli väsimustase meeste omast madalam. Just see faktor on teadlaste arvates põhjuseks, miks naised on pikematel distantsidel edukamad. Lühidalt öeldes, kui oled loodud lisakilomeetrite jaoks – võta need suvel ette!


Allikas: Muscle&Fitness Hers

ARTIKKEL ON TASUTA

 

Reklaam

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastane digitellimus

19.90 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!