Image
12.12.2018

KEHAILU: endospheres therapy hoolitsusNOORENDAV JA KORRIGEERIV ENDOSPHERES THERAPY HOOLITSUS

Esteetiliste iluprotseduuride seas on aina enam populaarsust kogumas uudne ENDOSPHERES THERAPY aparaadihoolitsus, mis hõlmab endast mikrokompressiooni, vibratsioon- ning lümfimassaži. Tegu on figuuri korrigeeriva hoolitsusega, mille tulemusena paraneb naha toonus ja välimus, väljutatakse liigne vesi ning kahanevad ümbermõõdud. Uurisime Life Ilustuudiost, kus seda teenust pakutakse, täpsemalt järele, millega tegu, kellele sobib ja millised on reaalsed tulemused.

MIS ON ENDOSFÄÄRITERAAPIA

Tegu on kompleksse protseduuriga, mille puhul kõik kolm põhivõtet, mis selle hoolituse puhul kasutusel, annavad oma toime ja tulemuse ning täiendavad teineteist. Mikrokompressioon, mõjutades kudede sügavamaid kihte, kiirendab vere ja lümfi voogu ning vibratsioon aitab kiirendada keha ainevahetusprotsesse, soodustades lipolüüsi ehk rasvapõletust ning ainevahetuse jääkide väljutamist. Tõhus lümfimassaaž parandab nii lümfiringet, kui aitab ka jääkaineid ja toksiine kehast välja viia – kui kompressioon ja vibratsioon tegelevad piltlikult öeldes kehast liigse kättesaamisega, siis lümfimassaaž viib selle välja.

endo1_1

TREENIVALE NAISELE

Lisaks esteetilistele tulemustele, nagu tselluliidist vabanemine ja figuuri korrektsioon, on endosfääriteraapia puhul märgatud ka tervist parandav toime. Kui rääkida treenivast naisest, siis endosfääriteraapia on sport ilma lihasvaluta! Protseduuri käigus mõjutatakse nahaaluste kudede sügavamaid kihte ja lihaseid, väljutades neist piimhapet ja selle laguprodukte, mis valu põhjustavad, eriti intensiivsema treeningu järel.

Kiirem vere- ja lümfiringe alandavad oksüdatiivse stressi taset, mis võimaldab kiiremini taastuda ning kiirem ainevahetus soodustab rasvavaba lihasmassi kasvu.

Endosfääriteraapiaga mõjutatakse nahaaluste kudede sügavamaid kihte, mida käsimassaažiga on raske käsitleda ning seadme lümfipump stimuleerib vedeliku väljutamist loomulikul viisil, kuid koormamata maksa ja teisi organeid. Tänu masina rullikute mehaanilisele mõjule, mis vabastavad naha surnud epiteelirakkudest, saavutatakse protseduuri käigus ka kerge koorimisefekt.

INDIVIDUAALNE LÄHENEMINE

Kõik protseduurid toimivad kuuridena tõhusamalt. See kehtib ka endosfääriteraapia puhul ning muidugi ühest protseduurist võib silmnähtavaks tulemuseks vajaka jääda. Igal kliendil on individuaalsed vajadused ning sellest lähtuvalt võib protseduuri kordade sagedus olla väga erinev. Mõned

Endosfääriteraapia meetodi loojad on viinud läbi mitmeid kliinilisi uuringuid, tõestamaks metoodika ohutust ja tulemuslikkust ning võib kinnitada, et protseduuride abil või saavutada järgmisi tulemusi:
  • vabaneda tselluliidist ja liigsest rasvast;
  • vähendada reite ja vöökoha ümbermõõtu;
  • väljutada liigset vett ja vähendada veepeetust;
  • parandada nahatoonust, protseduur silub ja pinguldab nahka.

Soovituslik kuuri kestvus on 6-12 korda, sagedusega 2 korda nädalas. Märkimisväärsed tulemused on nähtavad ka kohe pärast esimest protseduuri – kergem tunne, siledam ja toonuses nahk. Kuuri järel kestab protseduuri efekt eluviisist sõltuvalt 2-6 kuud. Ei usu? Tulge meile ja me tõestame.

Lisainformatsioon: instagram ja facebook @lifeilustuudio ja www.lifestuudio.ee

 endobanner-01_1