Image
30.12.2017

Tegija soovitabKaisa Poom on professionaalse meigikunstnikuna tegutsenud ilumaailmas juba üle 10 aasta, uute teenustena lisas ta sel aastal oma valikusse looduslikud spreipäevitused ja salendavad kehamähised. Kaisa selgitab: “Minu kliendid tahavad suurepärased välja näha ning kaunis meik on sellest vaid osa. Kui hakkasin spreipäevitust pakkuma, siis selgus, et pole klienti, kes ei tahaks ka keha n-ö siin ja praegu kaunimaks saada. Nii lisandusid SlimminWraps salendavad mähised, mille abil on võimalik kehavormi kiiresti ja tervist kahjustamata korrigeerida.” Millega tegu ja kuidas toimib, räägib Kaisa pikemalt. 

Tegemist on 100% looduslike õlide ekstraktide ja toimeainetega immutatud puuvillaste kehamähistega, mis vähendavad tselluliidiilminguid ja turseid, aitavad kaasa rasvapõletusele, parandavad naha struktuuri, toonust ja elastsust ning väljutavad liigset vedelikku. Erinevate mähiste erinevad toimeainete kombinatsioonid parandavad vereringet, tänu millele avanevad sulgunud kapillaarid, hapnik ja toimeained pääsevad sügavamale nahakihtidesse ning eemaldatakse jääkained. Näiteks termomähised, mis mõjutavad rasvkoe tihedamat kihti, soodustavad lipolüütilisi protsesse rasvkoe pearakkudes, kuhu tselluliit tekib. Nende toime on võimas, mida võiks energia poolelt piltlikult võrrelda tunnise jooksuga, kuid teed seda mõnusalt teki all lamades. Detox-mähised on pigem vett ja jääkaineid väljutava toimega ning jahutava efektiga, pikemalt saab erinevatest mähistest ja nende toimest ülevaate veebis www.slimmingwraps.eu.

whiteIMG_4582www

Iga kliendi puhul on tulemused on väga individuaalsed, olen osade klientide puhul saavutanud märgatava mõõtude vähenemise taljelt ja puusadelt, kuni 5-6 sentimeetrit. Tuleb muidugi lisada, et tulemus ei püsi igavesti, kui eluviis ja toitumine jäävad samaks, kuid protseduuride kuuriga on näiteks kõvasti vähenenud tselluliidiilmingud, naha struktuur on parem ning keha hoiab vähem vedelikku kinni. Eriti nõutud on need mähised näiteks fotosessioonide või mõne piduliku sündmuse eel, kui tahetakse õhtu- või pulmakleidis paremad välja näha.

Kehamähised on levinud ka professionaalsete ja harrastus-sportlaste ning fitnessivõistlejate seas, kes soovivad enne võistluseid alandada kaalu või kehast vett väljutada, et olla võistlusteks enda parimas vormis. Näiteks poksijad kasutavad termoefektiga mähiseid kiiremaks taastumiseks peale matši ning ka tõstjad on saanud nende abil põlvetraumadele leevendust.

Erinevalt aparaadihoolitsustest, on mähiste protseduurid ohutud ning vastunäidustused praktiliselt puuduvad, külmema toimega mähiseid soovitavad ämmaemandad ka rasedatele jalatursete leevendamiseks. Mähiseid kasutatakse veel ka artriidi ilmingute leevendamiseks ning ka taastusravis.

Muidugi on mähiseid võimalik ka kodus teha, kuid siiski tahavad paljud seda kehahoolitsusena salongis nautida. Vastavalt vajadusele koostan kliendi jaoks sobivaid pakette, mis peale mähiseid ja erinevaid massaaže, sisaldavad ka spetsialistide konsultatsioone, ehk pakun tervisepakette. Näiteks kombineerides mähiseid ja lümfimassaaži, on toime tõhusam – kui mähistega saame jääkained ja vedelikud liikuma, siis lümfiringet stimuleeriva massaaži abil saab need kehast välja viia. Või suunan kliendi toitumisnõustaja või füsioterapeudi poole, teen koostööd mitema tervise- ja elustiiliga seotud valdkonna spetsialistidega koostööd.

slimminggrw

Kuna tegelen SlimminWraps mähiste müügi ja koolitusega, siis tahan ilutegijatele, massööridele ja ilusalongidele väikse vihje anda, et nende mähiste kontseptsiooniga saate oma klientidele kehavormi korrigeerimisega palju rõõmu valmistada.

Minuga saab võtta ühendust nii Facebookis kui Instagramis @kaisapoombeauty ning ka e-posti teel kaisa@slimmingwraps.eu


Foto: Tiit Poom

Reklaam