Image
29.12.2017

Turguta oma kaitsevõimetTalvekuudel ligi hiilivatele külmetus- ja viirushaigustele aitab vastupanu osutada tugevam immuns ning ennetus on parim viis tervena püsida. Kuidas oma kaitsevõimet tõsta ja enne kui nina muutub vesiseks või kurk kriipima hakkab, panna oma immuunsüsteem haiguste vastu võitlemiseks tööle. 

Kui keha immuunsüsteem toimib korralikult, siis seda isegi ei märgata. Häirekella lüüakse pigem saabuva tervisehäda korral, kui juba nuuskad ja aevastad, mil keha kaitsevõime jõudlus on ohus. Meie  keha immuunsussüsteem on pidevate rünnakute all, mida põhjustavad nii väliskeskkonna tegurid nagu sissehingatud õhk, söödud toit, stressitekitav infovool jne, kui ka kehasisesed, näiteks rakutegevuse jääkained, hormonaalseid häired ning ridamisi muid faktoreid. Selleks, et kaitsesüsteem töötaks lakkamatult kui kellavärk, eriti meie niiskes ja külmas talvekliimas, jääb sellest teinekord vajaka, et toitud tervislikult, pesed käsi ja magad korralikult – abi saab ja tuge tuleb otsida nii loodusest kui toidulisandite seast.

Siit leiad mõned valikud, mis on ka teadlaste poolt kiidusõnu ja tunnustust pälvinud.

Reklaam

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastatellimus

39.70 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!