Image
04.03.2020

KEHAKEEMIA TÖÖTUBA: EMOTSIOONID, HORMOONID JA TASAKAALKEHAKEEMIA TÖÖTUBA: EMOTSIOONID, HORMOONID JA TASAKAAL

Viimsi Huvikeskus / 08.aprillil kell 18.00

Tervise õpituba looduslikest ja loomulikest lahendustest, mis aitavad leida ja hoida emotsionaalset tasakaalu ja tervist igapäevaelus.

Hormoonid mõjutavad kogu meie keha, meie mõtteid ja emotsioone. Samas on emotsioonidel suur mõju meie keha hormonaalsele tasakaalule. Tugevamate emotsioonide mõjul vallandub kehas lausa hormoonide kokteil, mis avaldab mõju nii keha tervisele, kehavormile ja meeleolule. Hea, kui tegu on positiivsete emotsioonidega, paraku puutume argielus tihtilugu kokku ka negatiivsetega. Kuid kas teadsid, mis kasu saab meie keha negatiivsetest tunnetest ja üleelamistest?

Kuidas siis aru saada, et süüdi on hormoonid või emotsioonid ja millised neist? Kuidas juhtida oma emotsioone, et nad meid valele teele ei viiks? Kuidas saavutada see maagiline tasakaal, mis sobib just sulle ja just sinu olukorrale ning viib sind soovitud lahenduse või tulemuseni?

Meie tervise õpituba aitab leida vastused nendele küsimustele ning leida just sulle ja sinu seisundile sobivad looduslikud lahendused. Me räägime ja selgitame kuidas mõista oma hormonaalset profiili ning õpime koos oma emotsioone ära tundma – mida täpsemalt me suudame oma olukorda hindama ja õppima, seda tõhusam on lahenduse leidmine oma probleemile. Lahendused tulevad aga puhtast loodusest eeterlike õlide ja nende segudest ning oskusest neid õigel viisil kasutada.

 

Õpitoa raames saab iga osaleja personaalse nõu ja juhendamise just oma “sisemina” määramisel ning saab võimaluse segada kokku just talle sobiv looduslik lõhnasegu või leida oma aroom, mille saab endale kingituseks kaasa.

Puhtad looduslikud eeterlikud õlid mõjutavad keha hingamisteede ja naha kaudu. Need tasakaalustavad emotsioone ja hingeseisundit, parandavad vereringet ja keha vastupanuvõimet, leevendavad stressi, aitavad kehavormi korrigeerida ja keha puhastada. Kuna eeterlike õlide koostised on keemiliselt teaduslike meetoditega hästi uuritud, siis kasutatakse neid teadmisi tugiravina nii tava- kui ka alternatiivmeditsiinis ning nende toime on inimkonnale juba aastatuhandeid tuttav.

 Osalustasu 15 € ning igaühele väärt kingitus piletihinna sees

 Õpituba viib läbi Riina Odnenko

 Eelregistreerumine ja lisainfo info@trenniajakiri.ee