Image
27.08.2017

Gurmeetoidud: pühadeklassika uut moodi ja ilma vaevataÜllata oma külalisi ja asenda traditsiooniline pühadelauakolmik – kapsas, liha ja kartul – tervislikumate gurmeehõrgutistega. Selleks ei pea olema meisterkokk ega tervet päeva köögis askeldades veetma! 

Pidulikumalt, tervislikumalt ja vähema vaevaga – nende retseptidega just nii ongi. Kui sul pole meisterkoka vilumust, ei kujune nende hõrgutiste valmistamine köögi-challenge’iks. Raamatu “50 Shades of Kale” autor, treener ja tervisenõustaja Jennifer Iserloh valis just need suurema valgu- ja mõõduka süsivesikutesisaldusega road, mis koosnevad peamiselt supertoitudest, nagu lehtkapsas, kinoa, maguskartul, maitserohkeks vahelduseks traditsioonilisele pühadeklassikale.

 

Reklaam

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastane digitellimus

19.90 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!