Image
04.04.2018

Kõhurasva nulltolerants ehk ZERO BELLY strateegiaRasva ainevahetust kehas mõjutavad geenid, kuid pärilikkust ei saa ülekaalus süüdistada – meie eluviis ja toitumine on see, mis lülitab sisse või välja need paarsada rasvumise geeni. Mõne aasta eest ilmus toitumisteadlase David Zinczenko raamat “Zero Belly Diet”, mis kuulutab kõhurasvale nulltolerantsi. Autor selgitab põhjalikult, miks just selle rasva suhtes tuleb kategooriline “ei” öelda ning mis peamine – kuidas seda teha, et hoida end saleda ja tervena.

Mitmel korral on meie ajakirjas olnud juttu nii geenidest kui erinevatest hormoonidest, mis ülekaalu ja rasvumist põhjustavad. Oleme rääkinud ka sellest, mis tervisehädadele viitavad rasvavoldid meie kehadel. Mõne aasta eest ilmus meie USA toimetuse ühe juhtiva peatoimetaja David Zinczenko raamat “Zero Belly Diet”, mis kaevub veelgi sügavamalt  kõhurasva voltidesse ning toob päevavalgele need peamised põhjused, miks kõhurasvale nulltolerants välja kuulutada. Tema lahkel loal võtame bestselleriks saanud raamatu ja uurime täpsemalt Zero Belly sõja strateegiat ning mis vahenditega rasvasõda võita.

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastatellimus

39.70 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!