Image
24.09.2017

Maitsvad makrod ühes kausisKiired, tervislikud ja toitvad road, mis mahuvad ühte kaussi – kui natuke planeerid kokkamist ette ja varud aegsasti külmkappi vajalikke komponente, siis kiirel tööpäeval saad vähese ajakuluga valmistada tasakaalustatud makrotega hõrgutised. Mis peamine, komponente võid vabalt vahetada!

Kasuta ära külmkapis olev toidukraam või valmista aegsasti komponendid ette, et nädala sees oleks kiire hommiku-, lõuna- või õhtusöök sul mõne minutiga laual. Panime kokku viis tasakaalustatud rooga – komponentidega mängides saad aga panna kokku palju rohkem valikuid!

Reklaam

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastane digitellimus

19.90 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!