Image
04.03.2020

Parem tervis, kehavorm ja elu – biohäking“Parem tervis, kehavorm ja elu – biohäking”

20.03 Viimsi Huvikseskus / kell 18.00 – 21.00 / Registreerimine: info@trenniajakiri.ee 

 

Viimsi Huvikeskuse vestlusringi peateema on biohäkkimine – uus trend, mis lubab saada parimaks versiooniks iseendast. Kui paremaks saab end biohäkkida ja kas on olemas piir, kus enam paremaks minna ei saa? Uurime järele, mis on tänapäeva trendika biohäkerdamise võlud ja valud ning mis on selle kõlava võõrsõnaga taga.

Me räägime lahti kuidas keha tegelikult toimib: miks keha hoiab kinni vett, miks keharasv ei kahane ning miks tselluliit ära ei kao ka siis, kui oled proovinud “kõike”, et kehavormi muuta, kuid tulemused on visad tulema. Kas sa tead milline on sinu kehakoostis ning kas su keha liigsed kilod on vee-, rasva– või hoopis murekilod? Kas sa teadsid, et teatud kehaseisundi puhul võib agarast treenimisest hoopis vastupidist tulemust saada? Ning kas tead, et “päästerõnga” põhjus olla… vale rüht?

Kui õpid kuulama, mida keha sulle sosistab, ei pea sa enam keha appikarjeid kuulma. Kui sa õpid mismoodi keha toimib ja reageerib ning suudad OMA keha signaale kuulda ja reageerida ning pakkuda oma kehale seda, mida ta tegelikult vajab – siis tegutsete kehaga koos ühe tiimina ja kootöös on tulemused alati kiiremini saavutatavad!

Sellest me räägime lihtsalt ja arusaadavalt, et keerulised asjad saavad selgeks ning praktilised soovitused ja nipid mida trendikas biohäking pakub!

 

Riina on ka "Trenniajakiri naisele" vastutav väljaandja, manuaalse- ja aroomiteraapia praktik.

Osalustasu 15 € ning igaühele väärt kingitus piletihinna sees

Eelregistreerumine ja lisainfo info@trenniajakiri.ee