Image
26.08.2018

Suvine värvide vikerkaar taldrikulMillal siis, kui mitte suvel saad oma lauale panna värsket ja väge täis toitu! Krõmpsuta terviseks  ja võta hooaja viljadest viimast ning lae end kasulike toitainetega – siit leiad lihtsad ja maitsvad retseptid hommiku-, lõuna- ja õhtusöögiks!

SUVE VÄRVILINE VÄGI

Käes on värskete puuviljade ja köögiviljade aeg – mida rohkem värve taldrikule tõstad, seda rohkem väge ja tervist ammutad! Just hooaja ja - veel parem - kohalik kraam, mis on värskelt nopitud, lausa pakatab vitamiinidest ja teistest olulistest toitainetest – purgipulbrid või kapslid võid suvel kappi ootama jätta!

Maitseid meelele ja kehale ning tugevust tervisele leiad kas oma aiast või turuletilt! 

Kasulikud toiduained: Kirssides leidub ohtralt antotsüaniini, mis toimib kehas tõhusa antioksüdandina, kaitseb närvirakke ja võitleb põletikkudega, aitab lihastel paremini ja kiiremini taastuda treeningkoormusest. Antotsüaniinide rikkad on ka mustad sõstrad, mustikad, jõhvikad ja teised metsamarjad.

 

 

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastatellimus

39.70 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!