Image
25.09.2017

Tervemaks, targemaks ja tugevemaks tumeda šokolaadigaKui tumeda šokolaadi avastanud indiaanlased hindasid vaid selle maitseomadusi, siis nüüdisaja teadlased on musta maiuse tõeliseks väetoiduks tunnistanud.

Tumeda šokolaadi ainulaadseid omadusi ei jõuagi üles lugeda! Mida tumedam šokolaad, seda rohkem on selles kasulikke flavonoide – need võimsad looduslikud antioksüdandid ennetavad südamehaiguseid ja võitlevad vananemisilmingutega, kaitstes keharakke vabade radikaalide kahjuliku mõju eest. Teaduslikult on tõestatud, et need samad flavonoidid ei lase vere trombotsüütidel kokku kleepuda ning trombe moodustada, ennetades insuldi ja südameinfarkti ohtu. 

Reklaam

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastane digitellimus

19.90 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!