Image
05.05.2018

Tulised rasvapõletajadKapsaitsiin on paljude rasvapõletajate laialt levinud koostisosa, kuid seda leidub ohtralt ka vürtsikates toitudes. Teadlased on ammu välja selgitanud, et kapsaitsiin suurendab ainevahetuse kiirust ning n-ö julgustab keha kasutama rasva energiaallikana. Vali kas kapsaitsiini sisaldav toidulisand või söö rohkem vürtsikamaid toite, milles ohtralt tšilli-, jalapeño- või habanero pipart. Lihtne valikupõhimõte: mida tulisem pipar, seda rohkem on selles kapsaitsiini ning seda tõhusamalt aitab see rasvu põletada. FAKT: isegi magus paprika sisaldab kapsaitsiini.

Lisa rohkem tuliseid pipraid ja põleta rasvu neis sisalduva kapsaitsiiniga 

TÖÖLE KAASA!

Kiirel töönädalal on vahel raske järgida oma toitumiskava või –põhimõtteid. Võta vabal päeval rohkem aega ning tee oma nädalatoidud ette, varu sahtlitega termokott oma karbitoidu jaoks ning kanna oma kodust restorani kõikjal kaasa!

Siin mõned ideed ja näited, mida võid oma maitse ja eelistuste järgi kohandada.

 

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastane digitellimus

19.90 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!