Image
30.09.2017

Väge täis toidudSupertoidud on trendikaup, meedia ei väsi üllatamast ühe või teise juure, marja ja vilja uute imeomadustega. Kuid midagi superuut või imepärast tegelikult pole – rohujuuri, vilju ja marju sõi inimene juba iidsel ajal, hoidis end terve ja tegusana teades, mis ravib haavad, mis annab elujõudu ja mis teeb kauniks ning vastupandamatuks. Taimne vägi puhtal, töötlemata ja muundamata kujul on abiks põletike, stressi, veresoonkonna murede, vähkkasvajate ja paljude teiste vaeguste puhul. Supertoidu vägilased on fütotoitained – anname neist põhjalikuma ülevaate, et saaksid paremini väetoitudes orienteeruda ja kasutada õigeid toiduvalmistamise võtteid!

Reklaam

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastane digitellimus

19.90 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!