Image
26.05.2017

12 Tervislikku harjumustSuvi on enamasti puhkuste aeg ja sul on rohkem võimalusi pühenduda iseendale!
Rannamõnusid või maakodu vaikust nautides keskendu kehale ja meelele ning siin on sulle tosin väiksemat nippi ja soovitust, mis lõpptulemusena toovad kaasa suuremaid muutusi!
Suurim viga, mida enamik inimesi elustiili muutmisel teeb, on võtta kohe suurem samm ja saavutada kiiresti edu. Muidugi, ambitsioonid ja unistused peavadki olema suured, kuid rääkides tegevuskavast, siis väiksemaid samme astudes jõuab eesmärgini palju tõhusamalt. Tehes järjepidevalt väiksemaid muudatusi, jõuad lõpptulemusena suurte saavutusteni, olgu siis tegu kaalulangetamise või toitumisharjumuste muutmisega. Vali endale sobiv nipp ning proovi juba täna järele, homme võta ette järgmine muudatus!

Reklaam

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastane digitellimus

19.90 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!