Image
28.06.2017

Egle Eller-Nabi praktiline seminar "Kehavorm ja elustiil"Kutsun teid oma kehavormi seminarile. Seminar algab kehakoostise mõõtmisega mille põhjal on lihtsam seminaril käsitletavates teemades orienteeruda ja endale vajalik info kaardistada. Seminaril annan praktilised nõuanded kuidas samm sammult muuta oma keha ja tervist. Räägime liikumisest, toitumisest, vitamiinidest ja motivatsioonist. Annan juhtnööre kuidas seada realistlikud eesmärgid ja nende poole liikuda. Räägime ka sellest millised hormoonid mõjutavad kaalulangetust ja kuidas muuta puhtamaks, tervislikumaks kodust keskkonda.
Halb geneetika ja ajapuudus pole vabandused, et enda tervis ja keha käest lasta! Pole vaja tundideviisi treenida ega nälgida selleks et saavutada ihaldatud kehavorm. Väikeste muutustega oma elus saad kaalulangetusest teha meeldiva teekonna uue Minani. Kohtume seminaril.

 – Egle Eller-Nabi

 Kui sinu soov on muuta oma kehavormi, tehes seda tervislikult ja saavutada märkimisväärseid tulemusi, siis sul peab olema selge eesmärk ja täpne tegevuskava, mis sind selle eesmärgini viib. Pole olemas ühtegi "üks suurus sobib kõigile" toitumis- või treeningkava, mis aitab langetada kaalu või kasvatada lihaseid – igaühel on oma teekond ja oma tööristakast, millega ta oma kehamuutmist ellu viib. Kui sihtpunkt on teada, siis sellele vastav tegevuskava ongi edu võti!

09.septembril toimub Egle Eller-Nabi praktiline seminar, mille käigus omandad vajalikud teadmised ja oskused ning paned kokku oma samm-sammult tegevuskava, et oma kehavormi muuta. Need sammud muudavad ka su elustiili ning tõenäoliselt on su muudatused jäädavad.

Seminar on mõeldud kõigile, kes soovivad oma keha ja eluviisi muuta!

SEMINARI KAVA:

10.00    Algus: registreerimine, kehakoostise mõõtmine ja analüüs, terviseprofiili täitmine

11.00    Loenguplokk: toitumine, treening ja tervis

12.15    Ühistreening

13.00    Lõunapaus + mini fitnessmess

14.00    Praktiline osa: tegevuskava koostamine ja juhised (vahepausiga)

15.30    Küsimused ja nipinurk

Seminar lõpeb orienteeruvalt 16.00. Seminar toimub Tallinnas, täpse asukoha info 15.08.

 

HIND JA REGISTREERIMINE:

Osalustasu on 67 eurot. Soodushinnaga osalustasu 57 eurot kuni 09.augustini.

Osalemiseks palume saata e-kiri: info@trenniajakiri.ee või sõnumina Facebooki!

_MG_2700

EGLE ELLER-NABI

Profesionaalne bikiinifitnessi võistleja ja personaaltreener, kes ainsana Eestis praktiseerib Poliquin Metabolic Analysis meetodil põhinevat treeningute ja toitumise individuaalsete toitumis- ja treeningkavade koostamist ja juhendamist. Metoodika autor Charles Poliquin, keda nimetatakse ka Strength Sensei'ks, on loonud keha hormonaalse profiili analüüsil põhineva süsteemi, mis võimaldab suure täpsusega määrata isikule sobivat toitumise ja treeningute strateegiat. Egle on Poliquin Metabolic Analysis meetodi sertifitseeritud praktiseerija ja nõustaja aastast 2017. 

ARTIKKEL ON TASUTA

 

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastatellimus

39.70 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!