Image
12.03.2019

MARILYN JURMAN: THE ROCKET_DSC2169_2_1

KOHT: IT'S YOGA TALLINN

FOTOD: TIIT POOM
MUAH: KAISA POOM

RIIDED: SPIRITJOOGA

 

Marilyn on väga mitmekülgne ja loominguline inimene, keda tuntakse näitleja ja lauljana ning viimasel ajal ka väga sportliku naisena. Nimelt avas Marilyn oma joogastuudio. Kuid see pole kaugeltki üks järjekordn3e vanalinna joogakoht, see on midagi muud ja omanäolist ning osa millestki suuremast ja sügavamast. It’s Yoga Tallinn on stuudio nimi, ja kohe vägisi tahaks panna Tallinna ette koma, muutes selle lause üleskutseks. Pimedam novembriõhtu viiski meid Marilyni stuudiosse külla, kus plaan oli rääkida Rocketist kui jooga treeningviisist ning panna ajakirja jaoks kokku mõnus talvine treeningkava. Jutt aga muidugi kujunes palju sisukamaks ning ning kuldseid tsitaate sai Marilynilt noppida päris mitmeid – eks eelkõige mõte on see, mis häälestab meid ja mõtestatus teeb oluliseks hetke, milles oleme siin ja praegu.

 

THE ROCKETI PIKK TEEKOND MINUNI

Minu teekond joogani on omapärane ning mõneti ka tähenduslik. Elus oli parasjagu madalseisak: olin just langenud välja ka oma unistuste saatest “Tähed jääl”, milles oleks tahtnud veel pikemalt olla, suhe oli lõppfaasis ja saigi läbi – kõik oli justkui kokku varisemas. Mingil hetkel avastasin end joogaklassis, saamata ise aru, kuidas sel korral sõbrannale järele andsin  – olen ja olin väga sportlik ning pidasin joogat maailma igavaimaks ja mõttetumaks tegevuseks. See oli The Rocket joogatund, sellest sain aga hiljem teada. Ja armusin kohe!

Esimene klõps käiski peast läbi kohe peale poolteist tundi kestnud suhtlemist oma kehaga, kui olin harjumuspäraselt sigaretti läitmas – et äkki praegu ei teeks…

 

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastane digitellimus

19.90 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!