Image
17.06.2017

Treening, toit ja tervis beebiootelOlles beebiootel, ei tähenda see loobumist oma treeningutest – rasedus on naise loomulik füsioloogiline seisund ning tuleb vaid teatud korrektuure teha, kuulates oma keha ja konsulteerides ämmaemandaga, sest sinu peamine eesmärk on tuua ilmale terve laps ja olla ise ka terve. Minu kliendid küsivad ja mulle tuleb pidevalt palju kirju samade küsimustega – kas ja kuidas tohib treenida raseduse ajal, seetõttu koostasin just lapseootel emadele vastavad treeningkavad nii jõusaalis kui ka kodus treenimiseks peagi ilmuvas digiraamatus.

Mõned peamised soovitused ja nipid toon välja selles loos.

Autor: Egle Eller-Nabi, IFBB bikiinifitnessi profivõistleja ja treener 

 

Reklaam

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastane digitellimus

19.90 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!