Image
23.06.2017

BeFIT2017 VÕITJAD!BEFIT 2017: KAHE KUUGA VORMI

Selle aasta vormitreenimise võistlus on tehtud ja võitjad selgitatud! Eelkõige täname kõiki osavõtjad, kes väljakutse vastu võtsid ning lõpupildid saatsid – selle aasta konkursi finalistide seas oli kohtunikel väga raske otsust teha.

Anu Ruutu, konkursi üks kohtunikest ja Tallink Spordiklubi peatreener, ütles, et kõik finalistid tegid tubli töö ja igaühe saavutus oli kiiduväärt. Egle Eller-Nabi, konkursi peakohtunik ja IFBB bikiinifitnessi profivõistleja, lisas, et tema oleks lausa kümmekond naisi võitjateks kuulutanud. Sama kinnitas ka kolmas žüriiliige, Roman Gritsanjuk, kes on Arigato Spordiklubi eratreener.

Katsumus ise oli enamuse osavõtjate sõnul osalemist ja proovimist väärt – tõestada endale, et sa suudad ja saad oli peamine, mille pärast osalema tullakse!

Kuid võitja on ikkagi üks ning igas kategoorias on samuti vaid üks parim ja BeFIT 2017 tulemused on järgmised:

PARIM MUUTUJA:

VÕISTLEJA NR 100 – Eha, 57 aastane võistleja Hiiumaalt!

NOCCO poolne auhind: kolm plokki jooki ja Under Armouri trenniriideid NOCCO logodega!

nr100fin-01 

PUBLIKULEMMIK:

VÕISTLEJA NR 43 – Allis, 30 aastane, Instagramis @lizzujourney

100 € väärtuses pakett Nocco, www.fitland.ee, Euronics ja www.MyFitshop.ee poolt

 nr43fin-01

ERIAUHIND Victory Bikini www.victorybikini.eu poolt:

VÕISTLEJA NR 32 – Kaisa, 32 aastane, Instagramis @kaisaabner blogi SIIN.

nr32fin-01 

BeFIT 2017 VÕITJA:

VÕISTLEJA NR 61 – Marina, 25 aastane võistleja.

PEAVÕITJA SAAB:
800 € väärtuses aastane täispakett MyFitness’ilt
150 € väärtuses tooteid www.fitland.ee
50 € väärtuses tooteid www.myfitshop.ee

nr61fin-01 

Kohtunikud hindasid võitja puhul eelkõige keha proportsioonide ja vormi muutmist, mida võistlejal õnnestus kahe kuu jookusl saavutada ning see on suur töö!

Lisame ka mõned kommentaarid ja tagasiside osalejatelt – kahjuks osa loobus enne lõppu, osa olid kriitilisemad oma saavutuste üle, kuid õnneks tegi tubli enamus katsumuse ära, mõni juba teist korda.

 

 VÕISTLUSE EMOTSIOONID

"Ma ei ole eriline võistleja tüüp, kuid selline omaette pusimine kindla kuupäeva nimel oli proovimist kohe kindlasti väärt. Alati leiab vabandusi, kuid selline “peab” pani ikka pingutama küll. Kuigi oleksin tahtnud paremaid ja silmanähtavamaid tulemusi, olen endaga rahul, sest vähemalt tõestasin endale, et suudan end kokku võtta, kui tahan. Järgmine aasta uuesti!"

"Need kaks kuud läksid nii ruttu! Kui alguses mõtlesin, et see nädal läks nagu läks, teen uuel nädalal paremini, siis tegelikult on asja point järjepidevuses ja pühendumuses. Väga tore oli lugeda teiste osalejate blogisid, teinekord tundus, nagu minust oleks juttu. Igal juhul oli hea kogemus ning kahe kuuga sai ikka üht-teist ära tehtud."

"Alguses mõtlesin, et oleks korraldaja poolt tahtnud rohkem sellist “käehoidmist”, kuid mingi hetk sain aru, milles on selle konkursi tegelik tuum – ma pean ise ja iseseisvalt oma elu ja kehaga tegelema, mitte et keegi mind utsitaks, piitsutaks või motiveeriks. Tõelise muutuse teed ära siis, kui motivatsioon tuleb enda seest. Kõlab klišeena, kuid minu jaoks tõeline avastus."

"Oma lõpupilte ma ei saatnud, ei olnud seda muutust kohe kuidagi näha, ehk tahtsin palju ja kiiresti. Küll aga sain enda jaoks mitu blogijat, kelle tegemisi jälgida ja võtta asi võib-olla rahulikumas tempos ette." 

befit_2017logod-01

Konkursi blogija selgub peatselt! Võisteljatega võtame ühendust peale 30. juunit, et auhindade üleandmine kokku leppida. Kõik finalistid, kes saatsid oma lõpupildid saavad digiajakirja tasuta lugemisõiguse kogu aastaks: www.trenniajakiri.ee 

BeFIT 2018 kuulutame välja taas jaanuaris!

 

 

Reklaam

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastatellimus

39.70 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!