Image
17.06.2017

Digirubriik: sportimiseks sobivad kõrvaklapidSportimiseks sobivate kõrvaklappide puhul peaks kindlasti pöörama tähelepanu mugavusele, püsivusele ja niiskuskindlusele. Aktiivseks tegevuseks kasutatakse kas kõrvasiseseid või kergemaid kõrvapealse disainiga klappe.  Sportimiseks mõeldud kõrvaklapid võiksid olla higi- ja pritsmekindlad, mõned mudelid on aga lausa pestavad. Üha enam ostetakse Bluetooth kõrvaklappe, mis vabastavad kasutaja tüütutest ja näiteks jooksulindil tihti ka ohtlikest juhtmetest. Uued juhtmeta kõrvaklapid, nagu JBL Reflect Mini ja Contour on ülimalt kerged ja mugavad ja nende 8-tunnise kestvusega akust piisab muretult  terve nädala treeninguteks. Järjest enam pööratakse tähelepanu klappide välimusele. Just sellepärast pakuvad paljud tootjad värvikaid ning julge disainiga spordiklappe.  Eredates toonides kõrvaklapid paistavad ka paremini silma, olles suureks abiks ohutuse tagamisel. Samuti on JBL-i spordiklappide juhtmed kaetud helkurribadega, mis lisab veelgi turvalisust. Jõusaalis kandmiseks sobivad paljud kergemad kõrvapealsed klapid, nagu näiteks juhtmeta JBL E45BT, mis on saanud Eesti spordisõprade lemmikuks, jooksmiseks kasutatakse aga siiski kergeid kõrvasiseseid klappe. Kõrvasisestel spordiklappidel on harilikult kas spetsiaalsed ümber kõrvalesta kinnituvad aasad või kõrvasisesed  nagad, mis hoiavad klappe turvaliselt paigal ja ei lase neil välja kukkuda. Uuendusliku TwistLock otsakuga JBL spordiklapid  püsivad aga kindlalt kõrvas ilma lisastabilisaatorita.

Põnevaks alternatiiviks on aga Sony integreeritud MP3-mängijaga spordiklapid, nii on lemmikmuusika alati sinuga, ka siis, kui telefon on turvaliselt kapis või hoopis kodus laadimas. Või hüppa hoopis julgelt basseini - need klapid on veekindlad ja sobivad ka ujumiseks.

OTSI EURONICS’I POEST:

PHILIPS SHB4405

Kerge, mugav ja juhtmevaba Philips Ultrlite on heaks kaaslaseks jõusaalis. Kui soovid rohkem bassi, vali võimsamad JBL E45BT klapid.

JBL-UA-Headphones-Wireless-Review

POWERBEATS 3

Väike, aga võimas – ületamatu bassiga ja uskumatult kaua kestva akuga, mis püsivad kindlalt kõrvas ka kõige ekstreemsemates tingimustes. JBL REFLECT CONTOUR Superkerged, 8 tundi kestva akuga, niiskuskindlad ja juhtmeta klappidel on topeltlukustus, nii võid olla kindel, et nad püsivad alati stabiilselt kõrvas. Helkurribadega kaetud juhe lisab turvalisust hämaratel tänavatel. Kergem versiooni on JBL Reflect Mini. JBL Under Armour Sport Wireless Koostöös hinnatud spordiriiete brändiga Under Armour loodud kerged, tugevad ja niiskuskindlad juhtmeta klapid kasutavad patenteeritud TwistLock otsakut, mille abil püsivad klapid kindlalt kõrvas ilma lisastabilisaatorita.

maxresdefault_1

JBL Grip 100 ja Grip 200

Lihtsad ja töökindlad juhtmega spordiklapid on soodsast hinnaklassist hoolimata varustatud uuendusliku TwistLock otsakuga ja legendaarse JBL-i helikvaliteediga. Grip 200 juhtmel on ka mikrofoniga pult, mis lubab mugavalt vastata kõnedele ja vahetada lugusid.

SONY NWZ-WS613

Universaalne lahendus spordisõpradele. Ühenda telefoniga, kuula muusikat ja vasta kõnedele või salvesta oma lemmikmuusika klappidesse ja jäta telefon turvaliselt kappi. Klapid on veekindlad ja sobivad ka ujumiseks!

61Fx91ArTWL._SL1200_

Toimetaja: Regina Krukovskaja, Euronics’I tootejuht ja bikiinifitnessi võistleja

ARTIKKEL ON TASUTA

 

 

Reklaam

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastatellimus

39.70 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!