Image
27.10.2017

BeFit 2017 parim muutuja 57-aastane Eha Laanbek: vanus on vaid number!Kolmas BeFIT vormitreenimise konkurss oli omamoodi põnev ning finalistide seast parima valimine oli kohtunikele paras pähkel. Kuid väärikad võitjad valitud ning selgus, et tegijad naised on saartelt pärit!

Käesolevas numbris tahame tutvustada üht meie konkursi võitjatest, kes pälvis tiitli “Parim saavutaja” – Eha Laanbek, 57-aastane Hiiumaa naine, kelle jaoks oli see mitte esimene proovile panek! Eha on imetlustväärt naine ning oma oleku, pühendumuse ja ellusuhtumisega on ta tõeline kinnitus ütlusele, et vanus on vaid number!

Siinkohal avaldame Eha loo, milles ta räägib oma teekonnast, tegevustest ja emotsioonidest ning loodame, et Eha lugu annab paljudele tubli annuse inspiratsiooni!

Olen 2 korda ajakirja Hers BeFit konkursil osalenud, kuigi algul ikka kaalusin pikalt ja põhjalikult, kõhklesin ja kahtlesin tugevalt, kas ikka julgen seda teha, vanust ikka juba parasjagu, aga võtsin lõpuks julguse kokku, et miks ka mitte ja nii see pall veerema hakkas.

Teist korda oli juba kindlam tunne konkureerida ja kui ajakiri veel vastas mulle konkursi algul, et Teile on väljakutse esitanud 57-aastane võistleja, siis see motiveeris mind veel enam trenni tegema, konkursi nimel pingutama ja ennast rohkem proovile panema ja samuti uskusin endasse järjest rohkem. Olen juba 4 aastat tervislikult toitunud, aga kõige tähtsam on ikka keha koostis, vähem rasva ja rohkem lihaseid. Ja ma ei arva enam sugugi, et minu eas ei võiks fitnessiga tegeleda!

nr100fin-01

Minu selle aasta BeFit konkursi ajal oli mulle suureks toeks ja abiks väga professionaalne personaaltreener Fred Antson, kes on pakkunud mulle oma täpset silma, süvenenud pilku, tal on kogenud ja teadusel põhinev lähenemine, näitab ja seletab lihtsalt ja väga selgelt harjutuste sooritamise tehnikat, samas põhjendab mulle alati miks ja milleks. Ta on avastanud testimise käigus minu tugevad ja nõrgad küljed ja leidnud mulle sobivad ja vajalikud harjutused. Konkursi ajal tegin ikka 5 x nädalas jõutrenni ja kuna elan Hiiumaal, siis põhiliselt treenisin üksinda, aga võimaluse korral käisin vähemalt 2 x korda kuus Fred Antsoni juures personaaltreeningus, kes kohe hindas oma terava ja täpse pilguga mu lihaskasvu ja motiveeris mind üha rohkem pingutama, kui sain temalt kiitvaid sõnu, et lihaste toonus on märgatavalt tõusnud.

Minu puhul on ehk üheks edu toonud iseloomujooneks kangekaelsus ja sitkus isegi kui vahepeal on raske ja enam ei jaksa, siis ma ei jäta jonni ja allaandmine ei ole minu juures aktsepteeritav.

DSC_8098_See kõik on ju nii motiveeriv, kui Su peegelpilt paraneb. Usun nüüd 100 %, et fitness on elustiil, mida saab harrastada igaüks. Selle aasta BeFit 2017 konkurss on läbi ja olen üliõnnelik, et saavutasin Parima Muutuja tiitli!

Samas minu treeningud jätkuvad, sest miski ei maitse mulle nii hästi, kui heas vormis olemine, hea enesetunne ja usk iseendasse. Uus eluviis, elustiil on nii tugevalt minusse juurdunud, et teisiti enam ei oskakski. Teen trenni naudinguga, täna pingutan ja homme naudin tulemusi!

— EHA LAANBEK, HIIUMAA

See kõik on ju nii motiveeriv, kui Su peegelpilt paraneb. Usun nüüd 100 %, et fitness on elustiil, mida saab harrastada igaüks.

 

 

Reklaam