Image
13.12.2018

UUEL AASTL UUDE VORMI: FITBODY BOOTCAMPEgle Nabi, IFBB Bikini-pro, fitness-coach, fitness raamatute autor ning Roman Gritsjanuk, personaaltreener ja fitness-instruktor, kutsuvad osalema 8-nädalases vormiprogrammis “Fitbody Bootcamp.”

MIS ON FITBODY BOOTCAMP

Kaks kuud kestev intensiivne programm, mille raames iga tasemega osaleja jõuab oma eesmärgini, muutes oma treeninguid, toitumist ja eluviisi. Programm koostatakse individuaalselt igale osalejale, oodatud on nii naised kui mehed – nii algajad, taasalustajad kui ka edasijõudnumad treenijad on teretulnud.

Bootcampi raames juhendame osalejaid oma soovitud vormi poole liikuma, selgitades välja reaalseid eesmärke ning arvestades iga osaleja personaalset tausta ning treenitust. Projektis osalejad saavad personaalsed toitumis- ning liikumissoovitused, mis toetuvad hormonaalprofiili-metoodikale Metabolic Analytics. Vastavalt osaleja seatud eesmärgile, soovile ja võimalustele koostatakse treeningplaan kas kodus, õues või jõusaalis treenimiseks. Eelneva treeningkogemuseta osalejaid juhendatakse kuidas tervislikult kaalu langetada ning taas liikumist alustada.

 •     MIS ON BOOTCAMPI PROGRAMMIS
  •      sissejuhatav koolitus-seminar toitumisest, motivatsioonist ja treenimisest;
  •      personaalne kohtumine eesmärkide, toitumis- ja treeningkavade koostamiseks;
  •      kehaanalüüs Metabolic Analytics meetodiga, mille aluseks on keha rasvkoe mõõtmine 14 punktist ning tulemuste põhjal ainevahetuse-hormonaalprofiili kujundamine*;
  •      toitumise analüüs, nõustamine ning personaalne toitumiskava;
  •      treeningkavade või liikumisplaani koostamine;
  •      iganädalane ühistreening Sparta spordiklubis (8 trenni kokku);
  •      iganädalane treeningute ning toitumise monitooring.

* See, kuhu meie keha talletab enim rasva, annab hea pildi tervislikust seisukorrast. Need tulemused võimaldavad anda häid nõuandeid toitumise, treeningu ning toidulisandite osas.

Registreeru soodushinnaga 350€ kogu programmi eest kuni 31.12.2018, alates 01.01.2019 on hind 400€. Osalejate arv on piiratud!

Registreerimiseks saada oma sooviavaldus: info@fitbody.ee

eglebootcamp3-01 copy