Image
26.05.2017

Trenn ja toit vastavalt isikutüübileVormis keha ja väiksema rõivanumbri nimel on naised proovinud ilmselt kõike –toituda veregrupi või tähemärgi järgi, alustada treenimist kuufaasi ja tähtedeseisu järgi. Muidugi, kui suvekleidid kapist võetud, on peamine eesmärk piht peeneks ja lisakilod maha saada. Ja kohe! Kuid kiire ja vihase algustuhina vaibudes on lisakilod tagasi ja ollakse taas alguses heietusega: “Ma ilmselt pole ohverdaja tüüp.”

Aga mis tüüp sa oled? Kui tahad kehamuutmisel tõelisi tulemusi, et sale kehavorm püsiks ja kaotatud kilod tagasi ei tuleks, siis edukuse tagab just see tegevuskava, mis sinu isiksusetüüpi arvesse võtab. Menuka kaalulangetussaate The Biggest Loser (“Suurim kaotaja”) pikaajaline treener ja toitumisnõustaja Jen Widerstrom on saate kogemuse põhjal selgitanud välja erinevad inimtüübid ja leidnud igale neist personaalse lähenemise ja lahendused, mis on neil aidanud eesmärgile jõuda. Milline neist sobib sulle?

Reklaam

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastane digitellimus

19.90 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!