Image
13.03.2018

Köiepeksusega vormiVormis lihased, tugev keha ja võimas kalorikulu, mis põletab kiirelt liigse rasva – see kõik on saavutatav vaid 15-minutilise köietreeninguga!

Köisi kohtab spordisaalides aina sagedamini ning selleks on ka põhjust: paremat vahendit, mis treenib kogu keha lihaseid ja põletab tublisti kaloreid, on raske leida. lntensiivne ja plahvatuslik sooritus annab lihaskasvule võimsa stiimuli, arendab funktsionaalset võimekust ning keha põletab meeletult rasva, et rajust rokkimisest taastuda. Köietreening kestab ajaliselt vaid 15 minutit, kuid siin loeb just korduste arv – mida kiiremini sa lööd, seda kergem sul on, kuna köied ise tekitavad lisaimpulssi.

Köielöökidel põhinev treening on kardio, paindlikkuse ja vastupidavuse kombinatsioon ning sisuliselt on tegu kõrge intensiivsusega intervalltreeninguga (HIIT). See kava sisaldab lisaks löökidele ka jõusaali klassikat – lõuatõmbeid ning kooli kehalise tunnist tuttavat ronimist, mis mõlemad arendavad lihaseid.

Köielöögid algavad võimsa kerelihaste pingutusega ning harjutust sooritades peavadki just kerelihased tegema ära põhiosa tööst – ära lase seljal ja kätel kogu koormust üle võtta. Köielöögid annavad sulle lihasarengu kohta vahetut tagasisidet: köite liikumisest näed kohe, kumb kehapool on tugevam ja kumb nõrgem ning vajab n-ö järeleaitamist.

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastatellimus

39.70 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!