Image
04.03.2020

KEVAD 2020 NUMBERTrenniajakiri KEVAD 2020:

  • KÕIK, MIDA PEAD TEADMA RASVAPÕLETUSEST!
  • VORMIMUUTJATE EDULOOD: kahe kuuga supervormi 
  • KURVID TRIMMI: fookuses tuhar
  • BIOHÄKING: müüt või teekond parema eluni
  • VORMIS ÜLAKEHA: profitreening
  • TÄIUSLIK TASAKAAL: intensiivne treening kogu kehale
  • KAS SÖÖD PIISAVALT VALKU?
  • KEVADISED KAUSITOIDUD
  • TREENING 40+: hormoonid valitsevad maailma
  • VAHEMERE DIEET

..... ja palju muud huvitavat treenivale naisele!

AJAKIRI ILMUB 06.03.2020

 

TELLI AJAKIRI SIIT!

 

KEVADEMÕTTEID MOTIVATSIOONIST 

Ainuüksi sõnad "kevad" ja "päike" tõstavad serotoniinitaseme lakke. Kogu loodus on ootusärevuses, et puhkeda õitsema ja hakata tegutsema. Nii ka inimkeha kui looduse osa on kevadest rõõmu tundmas!

Siis aga tulevad ka teised kevadega seotud laused – “seljata kevadväsimus”, “saa talvestressist üle” ja kõike seda kroonib pidevalt tagaotsitav motivatsioon. Muidugi, meie päikesevaese piirkonna pimedal talveajal on kindlasti oma mõju nii keha kui ka meele seisunditele, kuid mis siis selle motivatsiooniga alatasa valesti on?

Kui räägime motivatsioonist muuta oma eluviisi, hakata rohkem liikuma või tervislikult toituma, siis küsi endalt - millal see kadus? Mis hetkel tuli esimest korda mõte, et täna ei viitsi? Oli see siis, kui astusid järjekordselt kaalule ja oodatud miinus kilost oli hoopis kaks juures? Oli see siis, kui brokoli ja kalapala asemel käsi lausa ise haaras pitsalõiku ja koogitükki? Oli see siis, kui sõbranna ütles, et käid juba kaks kuud saalis ja polegi poole peenem? Või lihtsalt ei viitsi, ei jaksa ja ei taha? Ja kohe ongi platsis päästev “kevadväsimus” kõige selle vabanduseks.

Kas tead, millal tekib motivatsiooni tõeline kõrghetk? Siis, kui sa tead täpselt, mida ja milleks sa teha tahad ning sul pole vaja end selleks ära rääkida ega dream board’e seinale seada. Kui sul on kõht tühi, ja jutt on tõelisest näljatundest, siis kõik su mõtted on selle ümber, mida ja kuidas sa kõhtu tangid, see on keha poolt reflekside tasandile paigutatud tegevus, sinu ellujäämise instinkt. Kui sa näed mõnda kleiti, ilma milleta sa tänavust kevadet üle ei ela, siis leiad sa samuti vahendid ja võimalused nende soetamiseks, eks? Ilma mediteerimise või väitlauseteta, et lubatud homme on täna jne.

 

Nüüd siis tervislik eluviis – pole nagu otseselt nälg ega ka uued kingad. Kuhugi sinna vahepeale. Aga tahaks ju, et oleks nagu ühe või teisega? Siis on sul kaks võimalust – kas järjepideva harjutamisega viia see reflekside tasandile, et sa enam ei mõtle valikute üle ja haaradki vaid tervislikuma järele. Teine, veidi keerulisem, on see kinga-trikk: proovi leida see tõene vastus, miks sa oma elustiili muuta tahad? Ja vastuseks pole kilod või trimmis kõht, su vastus peab su meele pillikeeli puutuma selliselt, et kõlab võimas hümn ja muutud pidurdamatuks! Tead, kui sul täna seda sügavat vastust ei tule, siis kleidi-trikk töötab ka – osta väiksem suurus ja sa ju lihtsalt pead kleidile parajaks saama!

Sellest ajakirjast leiad tõelisi motivaatoreid – vormimuutjate edulood, millest ehk leiad ka sina omad vastused!

sandra muut

bio

horm