Image
05.05.2018

Kevadised muutusedKevade saabudes tabab inimesi seletamatu soov midagi muuta, teha midagi erilist ja teisiti. Teisiti. Just nimelt teisiti. Ka traditsiooniks saanud kevadist rasvapõletust ja vormimuutmist. Mitte uuesti.

“Teisti” ja “uuesti” on siinkohal väga erineva sisuga mõisted – kui võtad ette samad kavad ja tegevused, mis tõid sind sinna, kus sa oled täna, ehk alustad uuesti, siis midagi läks ju hoopis valesti. “Teisiti” tähendab uutmoodi lähenemist – teisiti mõtlemist ja tegutsemist. Ehk tasub ka oma eesmärki teisiti sõnastada – sa ei taha kaotada kilosid või rasva, sest sa pole kaotaja. Sa oled võitja – sa oled teel uue, teistmoodi keha poole ning kaotada pole sul midagi.

See number on pühendatud sinu uuele kehale – tervele, ilusale ja tugevale kehale. Just sellisele, nagu sina seda soovid. Just sinu mõõtu ja sinu võimetele vastavalt. Kõik lood on üksteisega läbipõimitud, üks annab tarkust, teine mõtteainet ning enamikus leiad praktilisi juhendeid, kuidas sel kevadel oma eesmärki teisiti ellu viia.

Allikas: Muscle&Fitness Hers

 

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastane digitellimus

19.90 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!