Image
15.07.2017

Kolme kuuga bikiinivormi!Treeni nagu bikiinifitnessi võistleja! Selle kavaga, mis võistlejatel aitab lavavormi jõuda, saavutad kindlasti kaunis kehakuju ja hea füüsilise vormi ka siis, kui sa võistelda ei plaani.

Bikiinifitness on trendikas, bikiinifitness on in! Iga hooajaga täienevad võistlejate read ja peaaegu igas meediaväljaandes, ka spordikauges, on trenditeadlikult bikiinifitnessist räägitud. Aina rohkem naisi tahab treenida bikiinifitnessi võistlejate kava järgi, isegi siis, kui ta lavale ei plaani minna. Põhjus on lihtne – võistleja ettevalmistusega on märkimisväärsed tulemused garanteeritud.

Kui selged kehavormi muutused on näha, käibki peast läbi mõte – lavale? Miks ka mitte? Igal naisel on oma põhjus võistlema tulemiseks. Mõne jaoks on see loomulik kulminatsioon oma pikale fitness-teekonnale, mis algas lihtsast soovist parandada kehavormi ja muuta toitumist tervislikumaks. Mõne jaoks on see enda proovilepaneku väljakutse, paljude jaoks aga võimalus särada laval, viies ellu oma peidetud unistused. Põhjuste nimistu võib jätkuda lõpmatuseni.

Kui lava ja võistlusmöll pole sinu jaoks, on võistlejate kava siiski kindlalt parim viis oma kehavormi muuta. Miks? Sest see on eesmärgipõhine tegevuskava, mis on jaotatud loogilisteks ning järk-järgulisteks etappideks, milles treeningkoormus ja toitumine on häälestatud kolme kuuga imetlusväärsesse lavavormi jõudmiseks.

 

Reklaam

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastane digitellimus

19.90 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!