Image
07.12.2018

#MINAMUUTUN: parimasse kehavormi koos teistega!#MINAMUUTUN

Uus aasta toob alati midagi uut! Ka meie traditsiooniline konkurss BeFIT tuleb uues kuues ja kaasahaaravam, sest iga osaleja valib millal ta alustab, millal lõpetab ja kui kaua muutumisega kaasa lööb!  #minamuutun on olemuselt algatus või kaasamine, kus igaüks võib liituda millal tahab ja astuda välja, kui ei eesmärk täidetud või seekord sai entusiasm otsa. Et proovida uuesti!

OSALEMINE: see on lihtne – tee endast fotod eest, tagant ja külje pealt ning hoia käes parasjagu müügiloleva Trenniajakirja numbrit. Näiteks: kui liitud talvel – hoi käes või pane kõrvale Talv 2018 ajakiri, kui liitud kevadel – siis uuem ajakiri. See on kõige lihtsam viis, mis näitab, et tegu pole mõne päris vana fotoga. Seejärel fikseeri oma mõõdud: kaal, puus, talje, rind, käsivars ja reis. Kui võimalik, siis lisa ka kehakoostis. Pane kirja ka oma eesmärk ja saada meile e-posti teel info@trenniajakiri.ee või pane üles oma sotsmeedia kontole, lisades kindlasti #minamuutun ja @hersajakiri.

OSALEDA SAAD KOGU 2019 AASTA JOOKSUL! Väike “aga”: aasta lõpupoole valime parima muutuja, seega ära osalemist päris viimasele hetkele jäta! Ning kui vanus jääb alal 18 aasta, tule osalema järgmistel kordadel! ALUSTADA VÕID KASVÕI KOHE!

MIS EDASI: kui oled sotsmeedia kasutaja, liitu meie FB grupiga #minamuutun ja hakka Instagramin #minamuutun jälgijaks. Mis see annab: saad vaadata ja jälgida kuidas teistel läheb, saad pakkumisi ja soovitusi treeneritelt ja nõustajatelt, kes grupis muutumisi juhendavad, saad võtta osa mängudest või koguda endale jälgijaid ja kuulsust. Võid osaleda ka ilma selleta, anna meile ainult oma plaanidest teada – kui kaua sinu muutumine kestab jne.

KUI SINU EESMÄRK ON SAAVUTATUD: saada oma “pärast” pildid ja mõõdud, hoida käes või enda kõrval käes parasjagu müügiloleva Trenniajakirja numbrit.

MUIDUGI AUHINNAD:  Kõige suurem võit on mugavustsoonist välja tulemine ja parema kehavormi saavutamine! Meie senise konkursi osalejate tagasiside põhjal on see kõige suurem rõõm, kui tõdesid et saad ja suudad!

Kuid ega päris ilma ka ei saa ning Parim Muutuja, kelle seekord valime publiku hääletuse ja zürii arvamusi liites, saab 400€ väärtuses õhtukleidi Victory StyleStudio salongilt. Lisaks fotomeik ja fotosessioon, mis jääb pärast kauni seinafotona mälestuseks!

See pole aga kõik! Erinevaid auhindu erinevatelt toetajatelt saab KOGU AASTA jooksul – nii osalejad kui jälgijad saavad võtta osa erinevatest loosimistest ja vahekonkursitest ning need tulevad jooksvalt meie sotsmeedia kanalites üles!

Suuremaid ja väiksemaid auhindu panevad välja meie partnerid: Labellamafia, MyFitshop.ee, Nocco, Pirita EMS, Victory StyleStudio ja mitmed teised – liitu ja jälgi #minamuutun!

Ja veel: kevadel teeme vahekokkuvõtted ning kutsume muutujaid osalema RANNAVORM2019 võistlusest, mis toimub juunis Pirital. Ning aasta lõpus valime parimad muutujad projekti lõpu-gaalal – mõlema sündmuse täpsem informatsioon tuleb märtsis! 

See jutt saigi päris pikk ja peatselt uue uudistega meie blogis http://www.trenniajakiri.ee/minamuutun/ ja #minamuutun sotsmeedias!

 

mm-01