Image
25.05.2017

Paljas PorgandPaljas Porgand, kodanikunimega Merilin Taimre, on Eestis üks suurimaid tervisliku elustiili eestvedajaid ja edasiviijaid! Ta on tegus ja rõõmsameelne noor naine, kes minevikus võitles toitumishäiretega, ent on tänaseks saanud paljudele blogijälgijatele eeskujuks ja motivatsiooni andjaks. Merilini tegevused ei piirdu huvitava blogi pidamisega, eelmisel aastal astus ta esimest korda bikiinifitnessi võistlejana lavale.

Kuigi kutsume üles meie lugejaid Merilini toimetustega tema veebikanalites vahetult tutvust tegema, toome siinkohal ära tema mõtisklusi motivatsioonist, praktilisi soovitusi tuhara treenimisest ning tervislikke toitumisnippe

Reklaam

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastane digitellimus

19.90 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!