Image
20.12.2017

Power-jogaPower-jooga on jõuline ja dünaamiline jooga vorm, mis paneb tööle kogu keha lihaskonna ning tunni lõpus ilmselt hakkad jõusaali treeninguid puhkuseks pidama.

Mitte ainult lihastele:

Kuna selles joogas on ühendatud Vinyasa jooga poosid ning intensiivne sooritus, siis põletad rohkem kaloreid, kiirendad oma ainevahetust, arendad jõudu ja puhastad organismi toksiinidest. Iga harjutuse lõppasend on järgmise harjutuse algus ning kogu sooritus on küll jõuline, kuid sujuv ja voolav, hingamine on sügav ja aeglane. Joogas on puhkeasendiks kas allavaatav koer või lapsepoos.

PLANK + KEREPAINUTUSED

TÖÖTAVAD: õlad, käed, kerelihased, puusad (plank-asendis)

VENITAD: reie tagakülgi, alaselga (kerepainutused ette)

  • Alusta plank-asendist, hoia kõhulihased pingul, keha moodustab sirgjoone kuklast kandadeni (A).
Reklaam

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastane digitellimus

19.90 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!