Image
11.07.2017

ProfitreeningAshley KALTWASSER, IFBB bikiinifitnessi profivõistleja, teab tipptaseme kehavormist nii mõndagi. Ta on fitnessi-maailma tippvõistlusel “Mr. Olympia” saanud kuldmedali kolm aastat järjest, mis kinnitab tema professionaalsust aina tihenevas konkurentsis. Proovi ka Ashly lemmik harjutusi, mis aitasid tal tipptasemel lavavormi saavutada. 

Keskendun treenides eelkõige puudustele. Minu nõrk koht on õlad ning neile pöörangi enim tähelepanu. Mida paremaks muutuvad proportsioonid, seda suurem on motivatsioon rohkem pingutada.

Reklaam

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastatellimus

39.70 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!