Image
18.11.2018

Rohkem jõudu!Mis motiveerib kõige enam treeningute puhul – õige, kiired tulemused! Et lihased nähtavale tuleks, on vaja rasvapõletusele head hoogu anda. Kui paned keha sooritama harjutusi, mis hõlmavad mitut lihasgruppi ja annad erinevatele lihasgruppidele ka erineva koormuse – ühed pingutavad, teised teevad dünaamilist tööd ja kolmandad hoiavad staatilist tasakaalu, on tulemuseks eriti võimas energiakulu ja rasvapõletus jätkub pikalt peale trenni. CrossFit on see spordiala, mis praktiliselt sellistest harjutustest koosneb ning mõnda neist saad edukalt ka oma jõusaalis, kodus või õues kasutada. 

REHVITREENING

Arendab vastupidavust ja jõudu, paneb tööle kiired lihased ning hoiab pulsisagedust üleval. Crossfit’ist tulnud tempokas ja jõuline treening sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele – mida jõulisem ja kiirem sooritus, seda suurem on koormus. 

Tehnika

Rehvitreeningut saab teha nii jõusaalis, kus on olemas spetsiaalsed treeningrehvid, kui ka koduõel või garaažis, valides jõukohase suuruse ja raskusega rehv.

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastane digitellimus

19.90 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!