Image
11.06.2020

KEHAKEEMIA TÖÖTUBA SAAREMAAL: EMOTSIOONID, HORMOONID JA TASAKAALTÖÖTOAD JA KEHAPRAKTIKAD SAAREMAAL 4-5. JUULIL


KEHAKEEMIA TÖÖTUBA: EMOTSIOONID, HORMOONID JA TASAKAAL
Tervise õpituba looduslikest ja loomulikest lahendustest, mis aitavad leida ja hoida emotsionaalset tasakaalu ja tervist igapäevaelus.

– Kas sa oled oma enesetundega rahul, kas sa tunned end terve ja toimekana? Mis teeb sind rõõmsaks, kurvaks või õnnelikuks? Need lihtsad küsimused määravadki suurel määral sinu elukvaliteedi ja kõige selle taga on sinu keha biokeemia ja tunded, Hormoonid ja emotsioonid, kui kahesuunaline maantee –tugevamate emotsioonide mõjul vallandub kehas lausa hormoonide kokteil, mis avaldab mõju tervisele, kehavormile ja meeleolule. Hea, kui tegu on positiivsete emotsioonidega, paraku puutume argielus tihtilugu just negatiivsetega. Kuid kas tead, mis kasu saab su keha negatiivsetest tunnetest ja üleelamistest? Ning kuidas panna keha just õnnehormoone tootma? Kuidas saavutada see maagiline tasakaal, mis sobib just sulle ja just sinu olukorrale ning viib sind soovitud lahenduse või tulemuseni?

– Kehakeemia töötuba aitab leida vastused nendele küsimustele ning leida just sulle ja sinu keha ja meele seisundile sobivad looduslikud lahendused. Räägime ja selgitame oma keha toetada ja oma emotsioone ära tunda – mida täpsemalt me suudame oma olukorda hinnata, seda tõhusam on lahenduse leidmine oma probleemile. Lahendused tulevad aga puhtast loodusest ja loomulike lahendustena.


– Töötoa raames saab iga osaleja personaalse nõu ja juhendamise just oma “probleemi” määramiseks ning soovitused selle lahendamiseks.
Töötuba toimub kahe 1,5 tunnise plokina, vahepausiga jutuajamiseks ja kohvitamiseks.

Osalustasu 15 € ning igaühele väärt kingitus piletihinna sees!

Seminarile mahub vaid 20 inimest.

Toimumise aeg 4.juulil kell 11.00 KEK Beauty salongis, Ringtee 15, Kuressaares.

Ole kiire oma koha bronniga. Pilet 15€ ja see sisaldab väikest kingitust ja kohvipausi ajal suupisteid.

  TEATA OMA SOOVIST SIIN!  

Töötuba viib läbi Riina Odnenko: biokeemik, manuaalteraapia praktik ja kehahoolitsuste metoodik, kliiniline aroomiterapeut ja Trenniajakiri Naisele peatoimetaja.


5.juulil oled oodatud BODYSCULPT & MODELING kehahoolitsusele – see on unikaalne kehavormi mõjutamise ja muutmise meetod, mis põhineb manuaalse teraapia, osteopaatia, massaaži ja müofastsiaalse rekreatsiooni võtete koosmõjule.
Protseduuri tulemusena taastatakse keha pehmete kudede (sh lihased, fastsiad, sidekoed jne) anatoomiline algseis – paraneb nii kudede vereringe kui ka üldine kehahoiak, mis aitab tõhusamalt väljutada liigset vett, ainevahetuse jääkaineid, alandada põletikke, taastada kudede elastsust ja liigeste liikuvust ning parandada keha tervist ja kehavormi. Protseduurides on kasutusel ka erinevad kehamähised, mis valitakse vastavalt eesmärgile – vereringe stimulatsioon, põletike ja tursete alandamine või jääkainete väljutamine.
Protseduurid sobivad hästi kaalulangetuse programmidesse, sportlaste ja harrastajate taastusprogrammi ning traumajärgseks taastuseks.
Kehahoolitsusi pakuvad Riina ja Igor Odnenko, Saarlastele erihind 55€ (tavahind 70€), protseduuri kestvus 1.5 H.

  TEATA OMA SOOVIST SIIN!  

Sinu keha on hingele auto, millega sõidad oma soove ja eesmärki täitma. Kuid kõik mis liigub, see kulub ning vajab pidevat hoolt. Keha annab alguses vaikselt ja sosistades märku, et üks või teine asi vajab tähelepanu – kui eirame ja summutame keha märguandeid, hakkab ta ühel päeval streikima ja karjuma. Loodusel on meile jaoks palju anda ja olles looduse osa, saame pakutav ka vastu võtta – nii rikkiläinud masina parandamiseks kui ka paremaks tegemisel.