Image
17.12.2017

Supervormi talvekuudelSellel talvel teistmoodi – süsivesikute tsüklilise tarbimise ja sellele vastava treeningkavaga hoiad ja parandad oma kehavormi tulemuslikult ja tervislikult. Noora Kuusivuori, fitnessi profivõistleja ja modell, koostas tervikliku toitumis- ja treeningkava, mis aitab kiirendada ainevahetust ja rasvapõletust ning saavutada paremat kehavormi.  

Talv on vanarahva tarkuse kohaselt õige aeg vankri parandamiseks ning sama kehtib ka kehavormi puhul – parima rannavormi nimel tuleb talvekuudel toimetama hakata. Kuid jutt pole rituaalsetest uueaasta lubadustest, mida antakse tuhinal ja küllap samas sõnastuses igal aastal. Kindlasti on lühemas perspektiivis selline alguspunkt igati abiks, samas pikas plaanis ei tasu oma motivatsiooni ja viitsimise lakkamatusele suurt lootust panna, kui seda ei toeta muutus mõtteviisis ja suhtumises. Kui toitumise ja treeningute rutiin on sinu jaoks pidev võitlus iseendaga, on midagi läinud valesti ja valisid vale taktika, et oma eesmärgini jõuda. Muutes mõtteviisi ja mõtestades lahti oma tegevused, pöörad õigesse suunda ning sellest saad aru siis, kui eluviiside muutmine kujuneb põnevaks ja nauditavaks teekonnaks! Piirangute ja sundimisega koostöö keha ja meele vahel ei toimi, nauding ja rõõm oma valikutest ja tegevustest võtab motivatsiooni puudumise päevakorrast maha. Võttes eesmärgiks muuta eluviise, on parem kehavorm, tervis ja enesetunne justkui pealekauba saadud.

Selleks talveks pakume proovida Noora Kuusivuori koostatud kava ning soovitusi, et muutumisteekond oleks tulemuslik ja tervislik. Noora kava põhineb süsivesikute tsüklilisel tarbimisel ning sellele vastaval treeningkaval, mis aitab kiirendada ainevahetust ja rasvapõletust ning saavutada paremat kehavormi.

Reklaam

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastatellimus

39.70 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!