Image
30.12.2017

SUUR TRENNIHOROSKOOP 2018Mida toob aasta 2018 sinu tähemärgile ning mida iga tähemärgi puhul arvesse võtta? Kui oled valmis panema kirja uusaastalubadusi, heida pilk sellele, mis treeningud sinu tähemärgile sobivad ja mis ülesanne tuleb sul saabuval aastal täita. 

Uusaastalubadused….Võib kõlada klišeena, kuid aastavahetuse ülevas meelolus, kui isegi kõige suuremal skeptikul on väike ootusärevus hinges, on emotsionaalselt parim aeg elumuutvaid lubadusi anda. Kui vaatad tagasi möödunud aastale, võid teha kiire analüüsi mis või miks ei toiminud ning teha vastavad järeldused, et toimetada uuel aastal teisiti.  Iga lubadus on eesmärk ning selle edukaks saavutamiseks tuleb täita mõningad reeglid, et seda edukalt täita. Eesmärk peab olema täpselt kirjeldatud, reaalselt teostatav ja personaalseid omadusi arvesse võttev – ehk kui sul pole tiibu, siis ära luba lendama hakata, kuid kui omandad lenduri kutse uuel aastal siis võid julgelt selle tegevuse lubadusena kirja panna. 

Lubadus võib olla suur ja võib olla ka väike – kõige tähtsam on seda siiralt soovida ja tahta ning kujutada ette mis saab siis, kui oled selle juba saavutanud. Kas oled rahul iseendaga ja kas naudid saavutatut? Sest kui lubaduse täitmine muutub kohustuseks ning nauding ja mõnutunne kaob, siis suur oht on asi sinnapaika jätta. Et aga teekond oleks põnev ja pakuks naudingut, siis visualiseeri pidevalt seda lõpptulemust ning proovi tunda seda tunnet, mida lubaduse täideviimisel koged. Just pidev olek selle voos ja ammutades motivatsiooni sellest peagi saabuvast joovastusest ja rõõmust on need, mis sind motivatsiooni langustest üle saada aitavad! Ela ja ole selles hetkes juba täna ja sinu teekond saab olema palju põnevam ja edukam... kui eelmisel aastal!

Et seada õige eesmärk ja võtta õige lubadus, heida pilk meie koostatud trennihoroskoobile – kindlasti leiad midagi, mis aitab sul uut algatust paremini ette valmistada!

 

JÄÄR

  1. märts - 20. aprill

PERSONAALSUS

Oled julge, seiklushimuline ja sihikindel ning võistleja loomuga. Sul on palju energiat, sa vajad adrenaliinisööstu ja sa lihtlast pead olema aeg-ajalt tähelepanu keskmes – seetõttu sobivad sulle kõik alad, kus saad ennast proovile panna ning teistega võistelda. Ja palju õnne neile, kes otsustavad sinuga mõõtu võtta – mida tugevamat konkurentsi sa tajud, seda suurem on sinu 

 

 

Reklaam

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastatellimus

39.70 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!