Image
24.09.2017

Uus algus – astu oma piiridest väljaMuudatused, mis nõuavad julgust ja vastutuse võtmist ning milleks sul tuleb oma mugavustsoonist väljuda, täidavad sind uue elujõu ja tohutu energiaga.

Võta eesmärgiks proovida iga päev midagi uut – olgu selleks uus toiduretsept, mida ammu oled ihaldanud katsetada, või uus treening, mida varem pole proovinud. Uus algus ei pea olema pime risk või üle jõu käiv lubadus – tee väike eneseületus iga päev ja jõuad kaugemale kui korraga palju ette võttes.

Selles ajakirjanumbris leiad vajalikud teadmised, soovitused ning juhised, mis aitavad sul end muudatusteks paremini ette valmistada.

Pea meeles: et kõrgele mäkke jõuda, ei tohi karta ronimist ning kõrgemale jõudmiseks on parim viis võtta üks samm korraga! Selle teekonna kõige keerulisem osa on oma mõtteviisi ja harjumuste muutmine. Edu sulle!

Allikas: Muscle&Fitness Hers

ARTIKEL ON TASUTA

 

Reklaam

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastatellimus

39.70 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!