Image
04.05.2021

VAIMSE TERVISE KUU 2021: AKTSEPTEERIMISE RÄNNAKElus me vahest satume olukordadesse, kus ei ole meie võimuses midagi muuta.

Me lihtsalt ei saa seda olukorda muuta. Aktsepteerimise maailmas me püüame ennast ja ümbritsevat tegelikkust on täielikult omaks võtta. Ka siis, kui see kipub  oma reaalsust kontrolli alt välja minema.

See ei tähenda, et peab olukorraga nõustuma, loobuma oma väärtushinnangutest ehk alistuma – ei-ei, mitte seda teed! Aktsepteerimine on lubamine, mille iganes lubamine, mis toimub sinuga ja sinu ümber ka siis, kui see sulle ei meeldi, on vastuolus mõne reegli või isegi loodusseadusega. Nii nagu lapsepõlves, kui lepiti kokku et üks on pätt ja teine politseinik. Lihtsalt lepiti kokku ja täna mängiti nii.

Kui vähendad toimuva tähtsust – kuumust või kangust – siis olukord ise justkui laseb ohjad lõdvemaks ning sul tekib ressurss midagi ette võtta või edasi liikuda. Adekvaatsus on siinkohal märksõna. 

 

aktsepteerimise maailm

Riina Odnenko / MD

MINUST: Olen keemia insener, täpsemalt toidu- ja biokeemia valdkond, lisanud kõrgemaid ja vähem kõrgemaid haridusi psühholoogia ja inimkeha toimimisest. Olen ka Holistiline ja Kliiniline Aroomiterapeut, manuaalsete kehapraktikate metodist ja praktiseerija, Aroomipsühholoogia spetsialist ning taimetark, peenemas keeles Herbalist.

 

SYKpäis-01

SUVEÜLIKOOLI KURSUS «ÕNNELIKU KEHA LUGU» ja ÕNNELIKU LAPSE LAAGER: LOE SIIT!


nainemaskitaSUVI 2-03 copy

        KOGEMUSLIK SUVERETRIIT        
„Naine 2.0 ehk Naine maskideta“:

                                      VAATA INFOT JA VARU "EARLY BIRD" PILET!